×
Share this page

CED partner van nieuwe wielerploeg Team Roompot

CED verbindt zich voor heel 2015 aan Team Roompot. Deze nieuwe, professionele Nederlandse wielerploeg staat onder leiding van Erik Breukink, Michael Boogerd en Jean-Paul van Poppel.


Vanaf 1 januari 2015 is CED partner van Team Roompot. CED verbindt zich voor heel 2015 aan de nieuwe, professionele Nederlandse wielerploeg onder leiding van Erik Breukink, Michael Boogerd en Jean-Paul van Poppel. CED gaat de samenwerking aan met haar twee merken: CED en EMN. De logo’s staan op beide schouders van de wielershirts.Stimuleren jong talent

Directeur Marketing & Communicatie van CED, Robin Roest : "Bij CED en EMN stimuleren en investeren wij in jonge ambitieuze talenten, net zoals Team Roompot dat doet. Het nemen van maatschappelijke verantwoordelijkheid staat bij ons hoog in het vaandel en daarom steunen wij initiatieven die bij ons passen zoals dit nieuwe, Nederlandse wielerinitiatief. De samenwerking sluit ook goed aan op de Insurance Cycle Tour, een jaarlijks sportief evenement vóór en dóór de verzekeringsbranche waarmee wij aandacht vragen en geld inzamelen voor een wisselend goed doel. Met dit partnership zorgen wij voor extra zichtbaarheid van onze merken CED en EMN, wat weer goed is voor onze naamsbekendheid. Wij kijken uit naar een geweldig wielerjaar!

Michael Zijlaard, teammanager en mede-initiatiefnemer van Team Roompot, is blij met de steun van CED: "Voor ons is het prachtig nieuws dat CED ons team komt versterken. We waren al een tijdje met elkaar in gesprek en kennen CED van onder meer de Insurance Cycle Tour. Als team hebben we de ambitie om talent klaar te stomen voor de top. De mix van jonge renners, aangevuld met enkele routiniers, maakt dat alle ingrediënten aanwezig zijn om een succesvol eerste seizoen te beleven. Ons team wordt nauw betrokken bij activiteiten die CED in 2015 verder ontwikkelt."

CED gebruikt cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek aan onze website voor u nog gemakkelijker en persoonlijker te maken. Ook gebruiken we cookies voor analyse- en marketingdoeleinden. In deze cookies wordt informatie over u en uw websitebezoek opgeslagen door CED en door derden. We respecteren daarbij uw privacy, zoals omgeschreven in ons privacy statement. Door verder gebruik te maken van deze website gaat u hiermee akkoord. Bekijk hier ons Privacy Statement of sluit deze melding